Zuzanna – sesja plenerowa

28/10/2012

Natalka – mała księżniczka

28/10/2012

Coś innego…

28/10/2012
Zizi
Natalia-7
produkt-27m

Dzisiaj wpis będzie inny niż zwykle. Koleżanka poprosiła mnie o zrobienie zdjęć jej rękodzieła, jej pasją jest robienie pięknych rzeczy na szydełku i drutach. Spod jej rąk wychodzą wspaniałe chusty, szale, czapki, dywaniki, biżuteria i wiele innych. Ponieważ zaczęła współpracę z portalem sprzedającym takie ręczne robione rzeczy, potrzebowała banerka na stronę, zdjęcia profilowego i zdjęć swoich produktów. Zrobiłyśmy sesję, miałyśmy materiał, pomysł na baner był taki, że Monika porusza się po swoim królestwie włóczek, nici i wyrobów niczym Alicja w Krainie Czarów. Ona jest malutka a reszta duża, moim skromnym zdaniem wyszło bardzo fajnie, wesoło i kolorowo i bardzo to do Moniki pasuje, bo o ile zdążyłam ją już trochę poznać, to taka właśnie jest :).

Rękodzieło Moniki można podziwiać i kupić tutaj:

http://pl.dawanda.com/shop/FoxyLadyArt

blog Moniki:

http://foxyladyart.blogspot.com/

W prezencie dostałam szal, kolor wybrałam sobie sama, dzięki czemu jest dokładnie taki jak chciałam, jeśli zapragniecie mieć niepowtarzalną chustę lub szal na zimę, zgłaszajcie się do Moniki, Wy też możecie wybrać kolorek i wzór o jakim marzycie. :)

Poniżej dość nietypowo, bo tym razem zdjęcia na, których jestem ja :) w nowym szalu. To dość narcystyczne, ale co mi tam, to mój blog :P. Zdjęcia robił mój mąż, jak Wam się podoba nasza współpraca?