top of page
ADI_0365.jpg

O MNIE

Od wielu lat zarówno sam jestem przedsiębiorcą, prowadzącym kilka bardzo różnych rodzajów działalności i doskonale wiem co wpływa na rozwój danej firmy, co daje satysfakcję, a co irytuje.
Jestem fotografem (z nagrodą w międzynarodowym konkursie fotograficznym), filmowcem produkującym filmy promocyjne dla firm, reportaże oraz wywiady na własnym kanale.
Doświadczenia zdobywałem prowadząc strony m.in.
Kancelarii Adwokackiej, Producenta Nawozów rolniczych oraz firmy obsługującej transport i rolnictwo, agenta telekomunikacyjnego, Klinikę Ortopedyczną, Przychodnię Medyczną, Restaurację Włoską, Pierogarnię czy również pomagałem w przygotowywaniu tekstów i zdjęć kilku znanym postaciom. 
Moje zdjęcia lub filmy ukazały się m.in. w Gazecie Wyborczej, Businessman Magazine, portalu Teraz Opole, Onecie, Wirtualnej Polsce, Wysokich Obcasach i wielu innych mediach, a jesienią moje fotografie z Kijowa ukażą się w ekskluzywnym albumie wydawanym na trzydziestolecie niepodległości Ukrainy "SMAKI UKRAINY".

W 2021 roku sam Facebook wybrał i zakwalifikował moją firmę do programu "Sieć Liderów Boost with Facebook" co skutkowało m.in. ukazaniem się artykułu o nas na stronie samego FB. 

O mnie, moich firmach czy osobistych osiągnięciach, na przestrzeni ostatnich lat ukazały się artykuły m.in. w "Rzeczpospolita", "Gazeta Wyborcza", "Własny Biznes Franshising", Onet.pl, "Dziennik Gazeta Prawna", "Puls Biznesu", "Businessman Magazine", NTO czy "Życiu na Gorąco" :) 

Współpracuję również z Agencjami Aktorskimi, Impresriatami artystycznymi, Agencjami filmowymi i organizatorami spektakli i koncertów muzycznych w całym Kraju, artystami, autorami książek etc. 

Mam cudowną rodzinę, doga argentyńskiego i oprócz nich - kocham kino i wszystko co z nim jest związane. Nigdy nie stwierdzono u mnie ADHD, ale nigdy chyba nie potrafiłbym zajmować się tym wszystkim, gdyby nie moja entuzjastycznie nastawiona do świata i ludzi dusza. 

Nagrody: 

MONOVISIONS PHOTOGRAPHY AWARDS 2021

Monochrome.JPG
bottom of page