top of page

Usługi Komercyjne

Poniżej przedstawienie wszystkich usług jakie świadczę i firmuję swoim nazwiskiem, co oznacza, że angażuję się w każdą współpracę na najwyższym możliwym poziomie. Przez moją miłość do polskich filmów, przez dwa lata pracowałem pod szyldem "Służbowo, Na Statek"
Nie jestem "Agencją", która proponuje bezduszne rozwiązania i której pracowników nawet nigdy nie zobaczysz. Ja nigdy nie zaproponuję Ci niczego, czego nie będę potrafił wykonać odpowiednio dobrze. Zaufanie jakim obdarzają mnie zarówno duże firmy, jak i znane postaci, aktorzy, celebryci, czy różnego rodzaju agencje aktorskie i impresaryjne powierzając mi często delikatne zlecenia, gwarantuje właśnie specyfikę współpracy bez pośredników.
Współpracuję z ogromnymi firmami jak i jednoosobowymi freelacerami, firmami producenckimi impresariatami artystycznymi czy międzynarodowymi agencjami.
W życiu kieruję się prostymi zasadami, jakie zaczerpnąłem np. z Ojca Chrzestnego, Jerry Macguire'a, czy innych inspirujących produkcji, które uczą nas, aby w życiu kierować się nie tylko pieniędzmi, dawać coś od siebie, zanim zażąda się czegoś w zamian, a przyjaźń, zasady i zaufanie to podstawa współpracy.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na każde pytanie. 
Adam Bilik 

Masz pytanie? 

Skontaktuj się: 

Tel: 669 657 657

mail: adam@bilik.com.pl 

bottom of page