top of page
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

#Adimoovi Artist

czyli wszystko co robię przede wszystkim dla satysfakcji i spełnienia. 
Cooltura na moich zasadach! 
Kliknij w minaturę aby zobaczyć więcej. 

Tło2.jpg

01

Youtube - Wywiady

Najnowszy projekt poświęcony rozmowom z arcyciakwymi ludźmi: artystami, aktorami, sportowcami, politykami czy innymi postaciami, które osobiście szanuję i podziwiam. 

OBSŁUGA

WSZĘDZIE

02

Blog - Facebook

Niemal wszystko miało swój początek właśnie tutaj. 
Pierwszy felieton, pierwsza recenzja filmowa i śmieszne historyjki oraz ciekawostki ze świata filmowego oraz wszystkiego co mnie otacza. 

Adimoovi Tło.jpg
  • Facebook
ig icon.JPG

03

Instagram

Jako miłośnik słowa pisanego oraz storytellingu w każdej postaci, nie pokochałem się z IG od początku. Nie rozumiałem dlaczego zdjęcie jest ważniejsze niż cała reszta. A dzisiaj? Świetne narzędzie do promocji mojej fotograficznej działalności oraz kontaktu z innym widzem niż na FB czy YT. 

  • Instagram

04

Youtube 2.0 

Najnowszy projekt, który zamierzam rozpocząć w najbliższym czasie. Bardziej lokalnie. 

Skupić się na ludziach nieznanych, ale wartych poznania ze względu na to co robią, ich pasje czy sukces zawodowy.

zer.jpg
DJ BRK - po tym filmie zrozumiesz dlaczego jest tak rozchwytywanym producentem muzycznym. #Adimoovi
35:43

DJ BRK - po tym filmie zrozumiesz dlaczego jest tak rozchwytywanym producentem muzycznym. #Adimoovi

Bartosz Kochanek, vel DJ BRK, vel BRZUCH - w bardzo luźnej rozmowie o tym, co sprawiło, że stał się jednym z najbardziej pożądanych twórców muzyki w tym kraju. O planach na solową (wreszcie!) płytę, o najnowszym dziele feat. Jarecki - albumie "TOTEM", o Michaelu Jacksonie, Barry White, Czterech Pancernych, fingerdrammingu oraz o tym dlaczego już za niedługo wszystko będzie płonąć. Co się stało z chipsami, które jadła Tatiana Okupnik, oraz po co w ogóle warto odszukać DJ BRK, i w czym Ci może pomóc? Otwarty, luźny i przyjemny gość - mimo, że zgrywa twardziela. Dajcie jakieś propsy, bo to każdego ładuje! PS. W trakcie rozmowy o talentach filmowych Bartka, miałem dodany wycinek z klipu do piosenki "Co Dalej" (Jarecki&DJ BRK), ale niestety złe siły mocy upomniały się prawa autorskie i mi brutalnie wycięły ten piękny fragment. A ja przy okazji: Dziękuję za wsparcie sponsorowi odcinka - Klinice ortopedycznej "Na Dobre i Na Złe", jedynej w tej części Europy posiadającej dynamiczny, otwarty rezonans magnetyczny, oraz zajmującej się na najwyższym poziomie niemal każdym rodzajem pomocy medycznej i rehabilitacyjnej. Zapraszam na www.nadobreinazle.opole.pl W odcinku wykorzystałem w ramach cytatów fragmenty filmów: "Braveheart", "Miś", Alternatywy 4", "Hydrozagadka", "Czterej Pancernii i Pies", "Czterdziestolatek", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", "Psy", oraz kawałki z kanału DJ BRK oraz Pretalks.
Kotwica 1
bottom of page